5 دلیل برای داشتن لبخند زیبا
سپتامبر 19, 2021
روکش لمینت دندان
سپتامبر 29, 2021
10 فایده ایمپلنت دندان

10 فایده ایمپلنت دندان

10 فایده ایمپلنت دندان : وقتی نوبت به جایگزینی دندان های از دست رفته یا آسیب دیده می رسد ، چندین گزینه دارید. با این حال ، یک گزینه برتر از بقیه ، ایمپلنت دندان است. ایمپلنت های دندانی مزایایی را ارائه می دهند که سایر گزینه های جایگزین دندان ، مانند پروتز یا بریج ، نمی توانند ارائه دهند. در اینجا مزایای برتر این گزینه نوآورانه آورده شده است:

 

1-از از بین رفتن استخوان جلوگیری می کند

هنگام از دست دادن دندان ها ، همچنین تمایل به از دست دادن توده استخوانی در فک خود دارید. استخوان فک شما برای حفظ جرم به تحریکی نیاز دارد که هنگام اتصال دندان ها به آن می رسد. ایمپلنت های دندانی تنها گزینه جایگزینی دندان است که همچنین باعث تحریک استخوان فک می شود و به جلوگیری از از بین رفتن استخوان کمک می کند.

 

2-با دندانهای طبیعی شما مطابقت دارد

ایمپلنت های دندانی دارای اشکال و اندازه های بسیار متنوعی هستند.  بهترین دکتر ایمپلنت دندان تهران شما برای طراحی ایمپلنت هایی که با رنگ دندان های اطراف شما مطابقت داشته و کاملاً در شکاف قرار می گیرند ، درست خواهد کرد. هیچ کس به جز شما و دندانپزشک شما نمی داند کدام دندان ها ایمپلنت هستند.

 

3-نیروی جویدن را داشته باشید

از آنجا که ایمپلنت های دندانی توسط پزشک  ایمپلنت دندان در سعادت آباد با یک تیتانیوم که جایگزین ریشه دندان می شود روی فک شما چسبانده شده است ، به شما این امکان را می دهد تا با همان قدرتی که می توانید از دندان های طبیعی خود استفاده کنید ، گاز بگیرید. سایر گزینه های جایگزینی دندان تقریباً به اندازه ایمپلنت نیروی جویدن  شما را بازیابی نمی کند ، زیرا در بالای لثه نشسته و در محل خود محکم نشده است.

 

4-از تغییرات در شکل صورت شما جلوگیری می کند

دندان های شما به حمایت از ساختار صورت شما کمک می کند. با از دست دادن دندان ها ، این حمایت را از دست می دهید ، که در نهایت باعث تغییر شکل چهره شما می شود و شما را پیرتر نشان می دهد. ایمپلنت های دندانی همانند دندان های طبیعی از تغییر شکل آن جلوگیری می کنند.

 

5-گفتار طبیعی را فعال می کند

برخی از گزینه های جایگزینی دندان ، مانند دندان مصنوعی ، می تواند بر توانایی شما در تلفظ صحیح کلمات تأثیر بگذارد. دندان های از دست رفته نیز می توانند گفتار شما را تغییر دهند. از آنجا که ایمپلنت های دندانی درست مانند دندان های طبیعی عمل می کنند ، به شما این امکان را می دهند که به راحتی و به طور طبیعی صحبت کنید.

 

6-حفره دریافت نمی کند

دندان های مصنوعی هنوز باید مراقبت شوند تا از تجمع باکتری در دهان شما و ایجاد عفونت جلوگیری شود ، اما موادی که ایمپلنت های دندانی از آنها ساخته شده اند نمی توانند پوسیده شوند. شما هرگز نگران ایجاد حفره در ایمپلنت های دندانی خود نخواهید بود!

7- مراقبت از ایمپلنت دندان آسان است! فقط مانند معمول مسواک بزنید و نخ بکشید.

 

ایمپلنت های دندانی نیازی به محصولات خاصی برای تمیز کردن یا مراقبت از آنها ندارند. نیازی به لیوان ، قرص پاک کننده ،  یا نخ مخصوص نیست. شما فقط مسواک می زنید و نخ دندان می کشید ، درست مانند دندان های طبیعی خود.

 

8-بدون لغزش شرم آور

بیماران مبتلا به دندان مصنوعی گاهی اوقات در  صحبت ، خندیدن یا غذا خوردن در جمع ناراحت  هستند ، زیرا دندان های مصنوعی می توانند به وضوح در داخل دهان شما جابجا شده یا لغزش کنند. ایمپلنت های دندانی محکم در جای خود محکم شده اند و هرگز شما را شرمنده نخواهند کرد.

 

9-از دندانهای مجاور پشتیبانی می کند

شکاف در دهان شما ناشی از از دست رفتن دندان می تواند باعث تغییر موقعیت دندان های دو طرف شکاف شود و منجر به ناهماهنگی شود. ایمپلنت های دندانی این فاصله را پر می کنند و به شما این امکان را می دهند که یک لبخند مستقیم و یکدست داشته باشید.

 

10-راه حلی دائمی برای از دست دادن دندان

سایر گزینه های جایگزینی دندان نیاز به تعمیر یا تعویض دوره ای دارند ، اما ایمپلنت های دندانی طوری طراحی شده اند که تا آخر عمر شما دوام می آورند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button