لبخند هالیوودی
لبخند هالیوودی
ژوئن 18, 2021
بهترین دندانپزشک زیبایی تهران
بهترین دندانپزشک زیبایی تهران
ژوئن 19, 2021
هزینه لمینت دندان تهران

هزینه لمینت دندان تهران

هزینه لمینت دندان تهران

هزینه لمینت دندان تهران در مطب دکتر سجاد جعفری چه قدر است ؟  که گاهی اوقات به نام روکش پرسلن ونیرهای دندانپزشکی و یا ورقه چینی دندان پزشکی نامیده می شوند.

که یک لایه نازک،  سفارشی ساخته شده از چینی مخصوص دندان پزشکی طراحی شده برای پوشش سطح رویی دندان هم رنگ با سایر دندان ها دندان برای بهبود ظاهر  و زیبایی و افزایش اعتماد به نفس .

این پوسته ها به جلوی دندان ها متصل می شوند و رنگ ، شکل ، اندازه یا طول آنها قابل تغییر است .

هزینه لمینیت دندان تهران

انواع لمینت دندان

روکش های دندان را می توان از پرسلن یا از مواد کامپوزیت رزین تهیه کرد. روکش های چینی بهتر از روکش های رزینی در برابر لکه ها مقاومت می کنند.

آنها همچنین بهتر از خصوصیات  دندان های طبیعی تقلید می کنند. شما باید برای انتخاب بهترین مواد روکش برای اطلاع از هزینه لمینت دندان تهران با دندانپزشک در میان بگذارید.

ونیرهای دندان چه مشکلاتی را برطرف می کنند؟

از روکش ها به طور معمول برای رفع موارد زیر استفاده میشوند:

  • دندان هایی که به دلیل زیر تغییر رنگ ندارند
  • درمان  کانال ریشه
  • لکه های حاصل از داروی تتراسایکلین یا سایر داروها
  • فلوراید بیش از حد
  • پر کننده های رزین بزرگ
  • علل دیگر
  • دندانهایی که فرسوده شده اند
  • دندانهایی که تراش خورده یا شکسته شده اند

دندانهایی که نامرتب ، ناهموار یا نامنظم هستند (به عنوان مثال حفره یا

برآمدگی در آنها وجود دارد)

(دندانهایی که بین آن ها شکاف وجود دارد  برای بستن فضای بین این دندانها)

هزینه لمینیت دندان تهران

تشخیص و برنامه ریزی درمانی هزینه لمینت دندان تهران

شما نتیجه ای را که سعی در رسیدن به آن دارید به دندانپزشک خود می گویید. در طی این قرار ، دندانپزشک دندان های شما را معاینه می کند تا مطمئن شود که روکش های دندان مناسب شما هستند و در مورد روش کار و برخی از محدودیت های آن صحبت می کند. آنها ممکن است از اشعه ایکس استفاده کنند و احتمالاً از دهان و دندان شما تأثیر می گیرند.

 

لمینت دندان در مقابل روکش دندان

وقتی به زیبایی لبخند خود اطمینان ندارید ، می تواند به عزت نفس شما آسیب جدی برساند. احساس نیاز به پنهان کردن دندان ها نباید مانع از لبخند زدن ، خندیدن و تعامل آزادانه با اطرافیان شما شود. پیشرفت در دندانپزشکی زیبایی می تواند لبخند شما را سریعتر از آنچه تصور می کردید تغییر دهد. روکش های دندانی و درمان های لمینت دندان هر دو می توانند نتایج چشمگیری را در یک بازه زمانی نسبتاً کوتاه ایجاد کنند ، اما روکش ها در مقابل لامینت ها: کدام یک برای شما مناسب است؟

 

انتخاب بین لمینت دندان و روکش دندان

بررسی گزینه های دندانپزشکی زیبایی از طریق جستجوی سطحی وب ، ده ها گزینه را به همراه دارد. به راحتی نمی توان تشخیص داد که تنها با تحقیق در گوگل بتوان گفت چه چیزی مناسب شماس و فقط به تشخص بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران امکان پذیر است .

لمینیت دندان ، پوسته های از جنس چینی نازکی است که روی دندان های خود  شما قرار می گیرد. آنها به شکل سفارشی و رنگی هستند تا به طور یکپارچه با بقیه دندان های شما ترکیب شوند و می توانند فاصله بین آنها را ببندند ، ترک ها  را بپوشانند یا حتی تغییر رنگ دندان را ایجاد کنند. در برخی موارد ، دندانهای طبیعی شما باید کمی چسبانده شوند تا از تناسب و چسبندگی مناسب اطمینان حاصل شود.

از طرف دیگر ، روکش های دندان  در یک فرآیند دو قسمتی قرار می گیرند ، که اغلب در طول دوره ساخت بین جلسات ، زمان بندی لازم است. آنها از لامینت ها و  کامپوزیت دندان قوی تر هستند و به طور متوسط ​​10-15 سال  دوام بیاورند در حالی که محدوده دوام  لمینیت دندان 5-7 سال ارائه شده است  این روند طولانی تر است ، اما نتایج می تواند طولانی مدت تر باشد. محدوده مسائل قابل اصلاح از طریق روکش ها کمی بیشتر از لامینت دندان است.

لامینیت و کامپوزیت دندان را می توان در یک ویزیت تکمیل کرد. آنها به جای ساخت خارج از محل مورد نیاز برای روکش دندان ، در مطب دندانپزشکی ساخته می شوند ،و درمان آغاز می شود. کارهای مقدماتی روی سطح دندان حداقل است ، بنابراین دندانهای کامپوزیت چند لایه به راحتی برگشت پذیر هستند و احتمال آسیب به دندان طبیعی کمتر است. لامینت های دندانی کمتر تهاجمی و اغلب ارزان تر ، گزینه ای عالی برای برخی از بیماران است. مواد را می توان با سهولت نسبی برداشته و جایگزین کرد. با این حال ، طیف وسیعی از عیوب استفاده از لامینت دندان می تواند به حداقل برسد چون کمی باریک تر است.

هزینه لمینیت دندان تهران

لمینت دندان چیست؟

لمینت دندان یک پوسته نازک است که توسط مواد سفارشی ساخته شده و به رنگ دندان طراحی شده است. این پوسته ها برای بهبود شکل ، اندازه ، رنگ و ظاهر کلی به سطح جلویی دندان ها متصل می شوند.

لمینت پرسلن از لایه های مختلف پرسلن ساخته شده است که با مینای طبیعی دندان و پوشش چسبناک جایگزین شده است. لمینت پرسلن نسبت به روکش های چینی نسبتاً تهاجمی تر است. نیازی به خراشیدن دندان نیست فقط آماده سازی محدودی برای چسباندن لامینت دندان بدون آسیب به دندانهای طبیعی لازم است.

علاوه بر جنبه زیبایی آن ، عملکرد صحیح لمینت بسیار حیاتی است. دندانپزشک یا متخصص پروتز از رزین های حساس به چراغ ها استفاده می کند تا زمانی که دندان های لمینت با استفاده از نور مخصوص پس از نصب محکم شوند.

 

هزینه لمینیت دندان و روکش دندان فرق دارد ؟

هزینه لمینیت دندان تهران  و روکش دندان در دندانپزشکی نباید عامل اصلی تصمیم گیری باشد. اگرچه هزینه درمان اهمیت دارد ، اما کیفیت مراقبت باید بر بهترین مراقبت های دهان و دندان تمرکز کند و نه امور مالی. در صورت نیاز دندانپزشک شما مشاوره مفیدی به شما ارائه می دهد. در مورد هزینه ها ، روکش های دندانی گران تر هستند ، هرچند هزینه آنها را می توان با مدت زمان ماندگاری اگر قیاس شود مناسب تر می باشد .

در زیر چند تفاوت بین لامینت و روکش در دندانپزشکی آورده شده است:

جوانب مثبت و منفی روکش دندان:

دو نوع روکش دندان وجود دارد: کامپوزیت و پرسلن.

روکش های کامپوزیتی از محبوبیت کمتری برخوردار هستند زیرا بیشتر مستعد رنگ پذیری از عوامل خارجی  هستند. با این حال ، این نوع روکش نیاز به کار آماده سازی کمتر روی دندان های طبیعی دارد. از طرف دیگر ، روکش های پرسلن معمولاً گرانتر از روکش های کامپوزیتی هستند و برای نصب آنها نیاز به حذف مینا دارد. در صورت خرد شدن یا آسیب دیدگی نمی توان آنها را تعمیر کرد. با این حال ، آنها بسیار با دوام تر و طبیعی تر به نظر می رسند. این روکش ها می توانند تا یک دهه یا بیشتر دوام بیاورند.

هزینه لمینیت دندان تهران

مزایا و معایب لمینت دندان:

روکش های لمینت نیز به دلیل عملکرد و مزایای مشابه ، روکش های چینی پیشرفته محسوب می شوند. با این حال ، قرار دادن لامینت دندان نیازی به تغییر شکل دندان طبیعی ندارد. مینای دندان و ساختار دندان برداشته یا تغییر نمی کند. در حالی که لامینت های سرامیکی برای دندانها به اندازه یک لنز تماسی و نسخه باریک تری از روکش ها هستند ، هنگامی که بدون تغییر در دندان ها قرار می گیرند ، می توانند کمی حجیم شوند. آنها همچنین تا حدودی گرانتر از روکش های پرسلن هستند.

 

لمینت یا روکش دندان: چه چیزی برای من مناسب است؟

می توانید با فرآیندها و مواد آشنا شوید. با این وجود ، تصمیم گیری به تنهایی در مورد “لمینت یا روکش؟” آسان نیست. و که مناسب نیازهای منحصر به فرد شما خواهد بود. این جایی است که بهترین متخصص دندانپزشکی زیبایی تهران  و که  هدیه دهنده لبخند زیبا به شماست می تواند همه چیز را تغییر دهد.

ما به شما کمک می کنیم همه گزینه های خود را برای اصلاح لبخند خود بررسی کنید ، از محصولات لمینت دندان گرفته تا راه حل های مرتبط تر. ما نیازهای شما را در اولویت اول اولویت خود قرار می دهیم. ما درک می کنیم که هیچ راه حل مناسب برای لبخندهای زیبا و سالم وجود ندارد. ما سخت تلاش می کنیم تا به همه بیمارانمان در تصمیم گیری آگاهانه درباره مراقبت های خود کمک کنیم. با هم می توانیم به لبخند رویاهای شما برسیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراحل لمینت و روکش دندان و تعیین وقت قبلی برای مشاوره با  بهترین دندانپزشک تهران ، امروز تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button