مزایای روکش دندان و اینکه چرا لازم است روکش ها تعویض شوند؟

لامینیت یا کامپوزیت
لامینیت یا کامپوزیت ؟ کدام یک را باید انتخاب کرد
اکتبر 20, 2020
کاندیدای مناسب ایمپلنت
کاندیدای مناسب ایمپلنت کیست
نوامبر 6, 2020

مزایای روکش دندان که آیا روکش ها دندان های واقعی شما را خراب می کنند؟

مزایای روکش دندان از اقدامات  بهترین دندانپزشک تهران دکتر سجاد جعفری بهترین دندانپزشک زیبایی تهران  چیست ؟

وقتی نوبت به ظاهر دندان می رسد ، چند مشکل کاملاً رایج و همچنین برجسته ذکر می شوند. به عنوان مثال ، همه آرزو دارند دندان های سفید براق داشته باشند ، اما متاسفانه به دلایل زیادی دندان ها کمی زرد می شوند. نکته بدتر این است که اگر یک مصرف کننده مکرر سیگار باشید ، دندان ها  علائم قهوه ای تکه ای پیدا کنند . پوسیدگی دندان نیز یک مشکل شایع است و شما خواهید دید که دندان شما شکننده و همچنین از نظر شکل نامناسب است.

به دلیل پوسیدگی ، شکاف های زیادی بین دندان ها محسوس می شود ، و واضح است که این برای ظاهر یا ظاهر کلی شما چیز مطبوعی نیست. اگر با این مشکلات روبرو هستید ، می توانید راه حل هایی مثل روکشن دندان کامپوزیت یا پرسلن را به کار ببرید .

آیا روکش به لثه شما آسیب می رساند؟

استفاده از روکش پرسلن ایمن ترین روش و بدون درد برای بازگرداندن زیبایی دندان است. روکش پرسلن در اصل روکش چینی در اطراف دندانهای خراب اصلی شماست. دندانپزشکان حرفه ای می توانند روکش را با دقت استفاده کنند. پس از استفاده ، می توانید دندان های سفید و براق را کاملا مرتب کنید. روکش پرسلن نیز برای مدت طولانی باقی می ماند.

برای اطلاع از هزینه لمینیت دندان تهران با مطب دکتر سجاد جعفری تماس حاصل نمایید .

چرا لازم است روکش ها تعویض شوند؟

روکش های دندان ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند:

لثه ها به تدریج عقب می روند و حاشیه بین ریشه دندان و روکش را نشان می دهند. ممکن است روی این حاشیه یک لکه یا خط قهوه ای ظریف وجود داشته باشد.

با ضعف مواد ( چینی یا کامپوزیت) با فشار  روزانه روی دندان ها  ، روکش ها ممکن است به مرور زمان خرد و شکسته شوند.

روکش ها از تغییر در نیش ناشی از از دست دادن دندان ، فرسایش یا پوسیدگی شکسته می شوند.

 

چرا روکش های کامپوزیت باید زودتر تعویض شوند؟

رزین کامپوزیت دوام کمتری نسبت به چینی دارد. باعث خرد شدن و شکستن روکش ها نسبت به روکش های چینی می شود. مواد کامپوزیتی نیز تمایل دارند به راحتی رنگ آمیزی شوند. این بدان معنی است که طول عمر روکش های کامپوزیت به طور کلی (حدود هشت سال) کمتر از روکش های چینی است.

 

 

چه زمانی  روکش ها بهترین گزینه هستند؟

روکش های دندانی برای افرادی مناسب است که می خواهند نقص جزئی دندان را پنهان کنند و با اطمینان لبخند بزنند. هدف اصلی بهبود ظاهر زیبایی دندان ها است. روکش های دندان مانند دندان های طبیعی به نظر می رسند و احساس می شوند ، بنابراین تشخیص آنها دشوار است. این گزینه مناسبی برای افرادی است که دارای لثه و دندان سالم هستند. دلایل مهم برای تهیه روکش:

 

  • دندانهای شکسته ، بریده یا ترک خورده
  • تغییر رنگ یا لک شدن دندان ها
  • شکاف بین دندان ها
  • پر کردن های نواحی خالی
  • دندان های کج ، شکل عجیب یا فرسوده
  • دندانهایی که خودنمایی می کنند زیرا خیلی کوچک یا ناهموار هستند
  • مقدار کمی ازدحام در دهان

لطفا توجه داشته باشید ، اگر بیماری لثه فعال دارید یا دندان های بسیار آسیب دیده دارید دندانپزشک در مورد روش های درمانی جایگزین با شما صحبت خواهد کرد (روکش در چنین مواردی مناسب نیست).

 

برای داشتن بهترین مزایای روکش دندان به کدام پزشک مراجعه کنیم  ؟

هر دندانپزشک دارای تخصص مرتبط می تواند کار لمینیت و کامپوزیت را انجام دهند  اما انتخاب شما برای داتشن لبخندی زیبا بسیار اهمیت دارد که  این شما را از هدر دادن پول و وقتتان  برای نتایجی که  دوست ندارید باز می دارد!

دکتر سجاد جعفری علاوه اقدامات زیبایی بالا بهترین دکتر ایمپنت دندان تهران که بهترین ایمپلنت دندان در سعادت آباد را  انجام می دهند .

بهترین دندانپزشک تهران | بهترین دکتر ایمپلنت دندان تهران | هزینه لمینیت دندان تهران | بهترین دندانپزشک زیبایی تهران | ایمپلنت دندان در سعادت آباد | دکتر سجاد جعفری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button