مزایای روانشناختی سفید کردن دندان و داشتن دندان هایی زیبا

چرا یک لبخند زیبا باید یک لبخند سالم نیز باشد
چرا یک لبخند زیبا باید یک لبخند سالم نیز باشد
اکتبر 11, 2021
تمیز کردن لمینیت سرامیکی دندان
تمیز کردن لمینیت سرامیکی دندان
اکتبر 21, 2021
مزایای روانشناختی سفید کردن دندان و داشتن دندان هایی زیبا

مزایای روانشناختی سفید کردن دندان و داشتن دندان هایی زیبا

مزایای روانشناختی سفید کردن دندان دندان ها و لبخند شما نقش کلیدی در تعامل اجتماعی ایفا می کند زیرا ویژگی های شخصی مانند سلامت ، ژنتیک و رسیدگی به خودتان را نشان می دهد. مطالعات نشان داده است که ادراکات اجتماعی انسانها و میزان جذابیت آنها تحت تأثیر رنگ دندانهای شما نیز می باشد.

 

تأثیر دندانهای سفید بر جذابیت

افرادی که دندان های زیبایی دارند در تعاملات اجتماعی از اعتماد به نفس قابل توجهی برخوردار می شوند. دندانهای سالم نمایانگر سلامت نیز هستند که نشان از ژنتیک خوب نیز دارند. برعکس ، بهداشت ضعیف دهان و تغییر رنگ دندان ها با تغذیه نامناسب ، اختلالات شناختی ، اختلالات قلبی عروقی و افزایش خطر مرگ همراه است.

 

یک لبخند زیبا نشان دهنده جوانی و نشاط است

رنگ دندان منبع غنی از اطلاعات است که کیفیت ژنتیکی و وضعیت سلامتی شما را آشکار می کند. کیفیت عاج و ضخامت ساختاری مینای دندان به طور طبیعی بر رنگ دندان های شما تأثیر می گذارد. با گذشت زمان عوامل متابولیک ، ژنتیکی و شیوه زندگی منجر به تغییرات ساختاری مانند نازک شدن مینای دندان و عاج می شود که با افزایش سن باعث زرد شدن و تیره شدن دندان ها می شود.

 

مزایای داشتن یک لبخند

اقدام اولیه در برخورد شما با سایرین زدن لبخند و صحبت با افراد است . لبخند زدن نه تنها اولین نشانه جذابیت است ، بلکه افرادی که لبخند زیبا بر لب دارند از همان ابتدا علائم مثبت وابستگی و همکاری را نشان می دهند. یک مطالعه متا نشان داد که افراد جذاب شادتر ، برونگرا ، اجتماعی تر ، دارای جنسیت قاطع و بنابراین محبوب تر هستند.

بنابراین داشتن یک لبخند سالم و با دندان های زیبا می تواند بر موفقیت روابط عشقی ، اجتماعی و تجاری تأثیر بگذارد. به همین دلیل ، مزایای روانی و اجتماعی داشتن ظاهر سالم دندان به عنوان یک ویژگی مهم در برخی از مشاغل  مطرح است.

 

راه حل های دندانپزشکی زیبایی  برای یک لبخند سالم

روشهای متنوع  و مهم دندانپزشکی زیبایی مثل نیز می توانند زیبایی چهره شما را به میزان چشمگیری افزایش داده و اعتماد به نفس شما را افزایش دهند.

 

راه حل های سفید کننده دندان

سفید کردن حرفه ای دندان ها ساده ترین راه برای بهبود ظاهر لبخند شما است. شما می توانید از لیزرهای سفید کننده در مطب دندانپزشکی  یا  سفید کننده سفارشی تهیه شده در خانه استفاده کنید . تمیز کردن حرفه ای دندان ها قبل از سفید کردن دندان ها اکیداً توصیه می شود ، هرگونه تغییر رنگ سطحی را از بین می برد .

بهترین دندانپزشک تهران | بهترین دکتر ایمپلنت دندان تهران | هزینه لمینت دندان تهران | بهترین دندانپزشک زیبایی تهران | ایمپلنت دندان در سعادت آباد

ترمیم دندان ها

با جایگزینی دندان های آسیب دیده ، فرسوده یا از دست رفته می توان لبخند شما را اصلاح یا ترمیم کرد. شما می توانید طیف وسیعی از روش های زیبایی دندان را انتخاب کنید که شامل تاج ، بریج ، روکش ، خط مینای دندان و دندانپزشکی ایمپلنت پیشرفته تر است .

 

بهبود لبخند شما

چه بخواهید اعتماد به نفس برای لبخند زدن باشد و چه جذب شریک جدید ، دندانپزشکی زیبایی می تواند روشهای جزئی تا عمده ای را ارائه دهد که می تواند نتایج تغییر دهنده زندگی را به همراه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button