دندانپزشک زیبایی و اقداماتی که در جهت زیبایی دندان های شما

لامینیت دندان چیست لمینیت دندان چیست
لمینیت دندان چیست
اکتبر 4, 2020
لامینیت یا کامپوزیت
لامینیت یا کامپوزیت ؟ کدام یک را باید انتخاب کرد
اکتبر 20, 2020
دندانپزشک زیبایی

دندانپزشک زیبایی کیست و اقداماتی که انجام می دهد چیست ؟

دندانپزشک زیبایی و بهترین دندانپزشک زیبایی تهران اقداماتی را مربوط به زیبایی دندان و لبخند در جهت  افزایش اعتماد به نفس انجام می دهد اگر دندان های شما لک شده ، تغییر رنگ داده ، فرسوده ، ترک خورده یا  ، شکسته شده ، و یا به طور  نامناسب بافاصله زیاد یا روی هم قرار گرفته باشد  ، یا اینکه در کل از دست رفته باشند ، دندانپزشکی زیبایی مدرن می تواند لبخند زیباتری  به شما هدیه بدهد .

“اصلاح طرح لبخند” از طریق یک یا چند روش دندانپزشکی زیبایی ، لبخند شما را بهبود می بخشد . دندانپزشکان زیبایی برای تهیه یک برنامه درمانی جهت سلامت و زیبایی دندان هایتان  برنامه ریزی می کنند و به شما می گویند به چه روش های درمانی نیاز دارید.

در زیر در مورد انواع مختلفی از روش های زیبایی دندان پزشکی در حال حاضر  اطلاعات بیشتری کسب کنید.

سفید کردن دندان ها

سفید شدن دندان می تواند یکی از ساده ترین و کم هزینه ترین راه ها برای بهبود لبخند شما باشد. دندانها را می توان با مراجعه به یک دندانپزشک زیبایی و انتخاب روش مناسب توسط  او سفید کرد.

روکش دندان (لامینیت دندان)

روکش های دندان رویه های  سفارشی از جنس پرسلن یا رزین به رنگ دندان است که سطح جلوی دندان را می پوشاند. این پوسته های نازک پس از برداشتن حدود نیم میلی متر از سطح دندان ، به قسمت جلویی دندان ها متصل می شوند (سیمان می شوند) و باعث تغییر رنگ ، شکل ، اندازه یا طول آنها می شوند. روکش ها اغلب  با عنوان ” لبخند  هالیوود ” نامیده می شوند.

برای اطلاع از هزینه لامینیت دندان تهران با مطب دکتر سجاد جعفری تماس حاصل نمایید .

 

کامپوزیت  دندان

کامپوزیت  دندان ، رزینی بتونه مانند به رنگ دندان که ماده ای پلاستیکی با دوام است ، روی دندان زده می شود و با نور ماورا بنفش یا لیزر سفت می شود و مواد را به دندان می چسباند. سپس دندانپزشک آن را اصلاح ، شکل داده و صیقل می دهد. کامپوزیت  می تواند دندان های پوسیده ، شکسته  شده ، ترک خورده و یا از دست رفته را ترمیم کند.

دندانپزشک زیبایی

 

تاج دندان

تاج دندانی روی دندان  قرار می گیرد و جایگزین کل دندان پوسیده یا آسیب دیده بالای خط لثه می شود و شکل ، اندازه ، استحکام و ظاهر آن را بازیابی می کند. تاج ها دندان ضعیف را از شکستن باز می دارند یا دندان ترک خورده ای را مستحکم می کنند. از آنها می توان برای زیبایی و پوشاندن دندانهای با ظاهر نامناسب یا تغییر رنگ شدید استفاده کرد. تاج ها را می توان از فلز ، پرسلن به رنگ فلز ، رزین یا سرامیک تهیه کرد .

 

ایمپلنت های دندانی

ایمپلنت های دندانی ریشه های دندان با تیتانیوم  جایگزین می شود  که در محل فک  استخوان دندان از دست رفته قرار می گیرند. بعد از بهبودی استخوان فک  در اطراف پایه رشه  فلزی کاشته شده رشد می کند و آن را به طور مستحکم  در فک نگه میدارد  و پایه ای برای دندان جایگزین فراهم می کند برای انجام ایمپلنت می توانید به مطب بهترین دکتر ایمپلنت دندان تهران    ( بهترین  دکتر ایمپلنت دندان در سعادت آباد ) مراجعه کنید .

 

ارتودنسی

ارتودنسی دندانی دندان می توانند دندان های کج یا نامرتب را صاف کنند و با اعمال فشار مداوم در طی یک دوره زمانی به آرامی دندان ها را در یک جهت خاص حرکت می دهند تا هرگونه فاصله زیاد یا به هم ریختگی دندان ها را مرتب کنند .

بهترین دندانپزشک تهران | بهترین دکتر ایمپلنت دندان تهران | هزینه لمینیت دندان تهران | بهترین دندانپزشک زیبایی تهران | ایمپلنت دندان در سعادت آباد | دکتر سجاد جعفری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button